Рюкзаки 2018 - модні тенденції від А до Я

У 2018 року модні рюкзаки - це маленькі або середнього розміру рюкзаки з максимально можливим розмаїттям:

  • вишивка
  • аплікації
  • паєтки та шипи
  • різні малюнки
  • ланцюжка і брелоки

Все, що дозволить рюкзаку бути унікальним і яскравим.

Великі пухнасті брелоки і свіжі, незаїжджені принти:

P.S. Так, цей принт на рюкзаку від Grafea викликає мимовільні думки, що брелок - насправді хвостик цього милого кролика, але можна підібрати і більш нейтральні мотиви:

Сміливі модні тенденції 2018 року природно вплинули не тільки на одяг, макіяж і сумки. У всьому fashion-світі реалізовані дуже ефектні дизайнерські ідеї.

Потреба сучасних дівчат отримати яскраві емоції і виразити себе дуже висока, попит на незвичайні речі зростає з кожним днем.

Рюкзаки в дівочих серцях потихеньку витісняють сумки і стає ясно, що жіночий рюкзак - це широкий плацдарм для самовираження.

Рюкзаки 2018 - гліттер, блиск, паєтки та шипи


У 2018 року модні рюкзаки сяють, відбиваають сонце і блищать яскравими блискітками.
У продажу досить багато модних рюкзаків зі сталевим блиском - теплі золотисті і бронзові відтінки, холодні сріблясті і сріблясто-димчасті відтінки на піку популярності.

В цьому році обов'язково підберіть для себе модний рюкзак з ефектом металік - це може бути як проста еко-шкіра з блиском, так і нашиті пайєтками і мерехтливі блискітки.

Блискучий рюкзак повинен виступати акцентом в образі, не варто комбінувати його з блискучою спідницею або гліттерами на взутті. Найкраще виглядає зі зручним одягом в стилі casual.


Якщо плануєте носити такий рюкзак щодня, зупиніть вибір на спокійних однотонних кольорах. Кращим вибором буде білий рюкзак з блиском, сріблястий і рюкзак кольору рожевого золота.

А то і зовсім прозорий ...


Коментарі: 0

    Підписатися на розсилку

    Введіть свою адресу електронної пошти для отримання новин від MAPIK