Оплата і доставка

Оплата і доставка в інтернет-магазині жіночих спортивних і міських рюкзаків Ruykzaki здійснюється кількома способами, серед яких Ви обов'язково знайдете самий зручний і комфортний, той, який підійде саме для Вас.

Оплатити замовлення Ви можете двома способами:

  1. Переказ на картку Приват банку - такий спосіб найбільш безпечніший, не дивлячись на те, що багато хто звик побоюватися вносити передплату. Чек або виписка з банку є документом, що підтверждує оплату. З ним Ви можете захистити свої права на юридичному рівні.
  2. Післяплатою - це оплата безпосередньо під час отримання посилки, після ретельного огляду в присутності співробітника Нової Пошти. У разі, якщо товар з дефектом або не того кольору, який Ви замовляли, є можливість відмовитися від отримання.

При оплаті післяплатою Ви додатково сплачуєте 20 грн + 2% від вартості замовлення за послуги Нової Пошти з пересилання грошових переказів. Наприклад, вартість Вашого замовлення 500 грн, з післяплатою замовлення Вам обійдеться в 530 грн.

Зверніть увагу, що за повної передплати Ви так само можете обміняти або повернути товар та отримати гроші назад.

Якщо Вам прийшов товар з дефектом або не той, який Ви замовляли, транспортні витрати оплачуємо ми, якщо Ви хочете обміняти або повернути товар в силу суб'єктивних причин, вартість доставки лягає на Вас. Ми не бачимо у цьому нічого поганого - Ви можете подивитися товар, потримати в руках і заплатити за це близько 40 грн. Покупки в інтернеті давно перестали бути придбанням "кота в мішку".

Вибирайте, порівнюйте і насолоджуйтеся шопінгом!