Бренд «Kotico»: історія заснування - з чого все починалося


У 2008 році невеликий сімейний бізнес почався з покупки швейної машинки, мінімального кількості матеріалів і непохитної віри в успіх. Засновники орендували маленьке приміщення, відкрили магазинчик в Дніпрі і стали повноцінним українським виробником.

Основною продукцією стартапу в той час виступили подушки з цікавою унікальною вишивкою. Незабаром магазин почав привертати увагу жителів міста, з'явилися перші покупці. Продукція сподобалася, незабаром новина про недорогих оригінальних подарунках розлетілася по всьому місту. Бізнес почав рости і було прийнято рішення заснувати окрему гілку виробництва - пошив жіночих рюкзаків і сумочок. На території України не так багато галантереї власного виробництва, це був відмінний шанс заснувати успішний модний бренд, який би подобався і користувався популярністю.

Рюкзаки ТМ Kotico - якість від українського виробника
На сьогоднішній день жіночі рюкзаки від українського виробника - це, в першу чергу, доступна ціна та висока якість. Тисячі українських дівчат із задоволенням носять полюбилися рюкзачки - в асортименті більше 10 різних кольорів і безліч моделей.

Українські рюкзаки шиють зі шкіри, екокожі і шкірозамінника. Ціни варіюються - Ви можете підібрати для себе як недорогу модель рюкзака, так і добротний жіночий рюкзак з відмінною натуральної шкіри.

Дизайн рюкзаків ретельно продумується і скрупульозно реалізовується у власному цеху.

Kotico довели на своєму прикладі, що цілком можливо за досить короткий час навчитися виготовляти дійсно стильні сучасні рюкзаки і стати впізнаваним брендом.

В інтернет-магазині «Mapik» повністю представлена ​​вся лінійка модних жіночих рюкзаків від українського виробника «Kotico».

Сортувати: Дата Ціна

Підписатися на розсилку

Введіть свою адресу електронної пошти для отримання новин від MAPIK