9 застарілих стилістичних прийомів

Сьогодні ми будемо розгвинчувати міфи стилістичних прийомів, які вже не актуальні, але до сих пір використовуються і пропагуються. Будемо про них не тільки говорити, а й видаляти їх зі свого життя, зі своєї свідомості і з новими поняттями входити в світ моди.

Тож почнемо….

Чорний колір старить

Світлі відтінки відбивають світло і більше освітлюють зовнішність. Але це жодним чином не означає, що темні тони старять, просто менше світла в зовнішності відбивається. Колір ніяк не впливає на старіння або омолодження. Багато людей в модній індустрії носять чорний. Як приклад, Карін Ройтфельд - людина, яка зробила чорний колір своїм стилем. Вона майже завжди з'являється в нарядах чорного кольору, при цьому виглядає божественно. І чорний тільки підкреслює її зовнішність. Сам колір не старить - старять текстури, неправильні поєднання, багато винтажа в образі, велика кількість недоречного макіяжу. Чорний - це благородний колір.

Оверсайз урізує зріст і не підходить мініатюрним дівчатам

Так, дійсно оверсайз візуально зменшує зріст, але тільки коли використовується в неправильних пропорціях. Якщо ви використовуєте стиль оверсайз (стосується це і суконь і брючних костюмів) так, що видно найтонші частини: зап'ястя рук, щиколотки або коли є компенсація подовженим носком взуття, або ж помірним верхом (плечі, груди, талія) - питань немає, все прекрасно. Але немає нічого погано і в тому, щоб здаватися трішки нижчими або навпаки вищими. Ви розумієте, що росли ми в чисто нав'язаному стандарті: що є добре, а що погано. Якщо ж незамиленими очима подивитися на те, що ви будете здаватися трохи нижчими - що в цьому поганого? Кому є до цього справа? Чи ви будете від цього менш красиві? Звичайно ж ні! Те ж саме можна сказати про те, що ви будете здаватися трохи вищими. Приклад: сестри Роуз (Елла і Діна). Оверсайз - це частина їх стильового коду. Вони - ікони стилю. І взагалі, оверсайз, що відображає наш настрій, наш внутрішній стан, дозволяє одягатися зручно і комфортно.

Наступний стилістичний прийом, який вже не працює, що потрібно обов'язково коригувати диспропорції фігури

З самого початку, починаючи з обличчя і вся фігура в цілому - ассиметрична. І це реалії. Вчені розробили програму, за допомогою якої особа набуває абсолютну симетрію і виглядає при цьому кукольно і неприродно! Ми з вами розуміємо, що людина в своїх недосконалостях прекрасна саме своєю індивідуальністю. А якщо подивитися на диспропорції, закладені природою, як на цікавий елемент !? Візьмемо, як приклад, широкі стегна. Це дуже красиво на фоні тонкої талії і більш вузьких плечей. Коригувати нічого непотрібно, лише легкі коригування нерівності шкіри, що з'явилася за рахунок зайвої ваги, псує образ. Хочеться, щоб силует був більш плавним, а обсяги при цьому не мають великого значення. Дівчина в розмірі XS і XL, якщо згладити обсяги - всі пропорції її фігури, незалежно від розміру, будуть виглядати чудово. Тому, якщо у вас широкі стегна або подовжена талія - ​​це прекрасно. Приклад: Емілі Ратаковскі, в фігурі якої напочатку закладені коротші ноги, по відношенню до торсу. Вона при цьому одягає оверсайз з брюками із заниженою талією, відкриває свій красивий підтягнутий живіт. Візуально, цей образ робить торс ще більш витягнутим, а ноги більш короткими. Вона при цьому погано виглядає? Чи не пропорційна до жаху? Щось страшне сталося? А якщо взяти дівчат модельної зовнішності, які ходять по подіумах - у них фігура перевернутого трикутника. Тобто, широкі плечі, маленькі груди, вузькі стегна. Багато хто з них носять грубі «косухи», жакети з величезними плечима, таким чином, ще більше візуально збільшуючи свою природну диспропорцію фігури. В цьому є щось погане? Звичайно, ні! Давайте трішки інакше дивитися на пропорції і диспропорції. Те, що нам вселили не означає, що це є правда.

Обов'язкова наявність прикрас для завершення образу

Що це означає? Якщо ви чуєте: от би іще сережки додати, колечко одягнути і т.д. В образі взагалі не обов'язкові прикраси! Ви можете використовувати аксесуари, якщо у вас є на це настрій, можете їх не використовувати - нічого страшного не станеться. Акцент саме на одязі і виходить чистий лаконічний образ. Приклад: акцент на окуляри, на сумку, на взуття, на колір сорочки і т.д. Тобто, браслети, сережки, кільця, підвіски зовсім не обов'язкові. Це все на ваш розсуд. І без них образ може виглядати чудово. Знаменита Коко Шанель завжди говорила: «Перед виходом обов'язково подивіться на себе в дзеркало і зніміть одну прикрасу». Так ось, іноді можна зняти все і ніякої проблеми в цьому не буде.

Наступний стилістичний прийом, який застарів - не більше трьох кольорів в образі

Якщо ви вмієте поєднувати кольори - прекрасно. Проблема лише в тому, щоб поєднувати більше трьох кольорів в образі правильно і гармонійно. Подивіться на скандинавських дівчат - виглядають яскраво, стильно і дуже красиво.


Існує абсолютно дивна думка, що деякі стилі, наприклад «кантрі» або «спортивний» не можна міксувати

Так ось, в світі моди немає такої думки і бути не повинно. Є пропорції, які не дуже вдало виглядають. Є текстури, які один з одним не зовсім добре поєднуються. Але стилі - ні. Можна будь-який стиль міксувати з будь-яким іншим. Немає ніякої формули, в якій би йшлося про те, що «кантрі» з «кежелом» не працює. Або «романтика» з «класикою» або зі «спортом» не може з'єднуватися. Все прекрасно працює. І якщо подивитися на сучасну моду, то в умілих руках і з розумінням можна поєднувати абсолютно все! У цьому-то і класність сучасності. Сучасна мода відкрита для експериментів. І вашій увазі - одні з найцікавіших комбінацій, в тому числі з «Тижнів сучасної моди» і просто Street style (стиль «Вулична мода»), в яких міксується все з усім, і виглядає при цьому - просто чудово.

Наступний стилістичний приклад, який давно застарів - це те, що в образі не можна міксувати золото зі сріблом

У цьому немає ніякої проблеми - сміливо можна одягати золоту підвіску і срібний перстень. В одязі оздоблювальні елементи під срібло поєднувати з сумкою, фурнітура якої під золото, можна додати срібний годинник. Мікс фурнитур і різних металів додає лаконічності і правильності в завершеність образу.

Наступним, нескінченно застарілим, вважається прийом, що в завершеному образі обов'язково слід укладати волосся

У моді природні укладання, якщо їх можна так назвати. Просто рівний проділ посередині розпущеного волосся - стильно і красиво. У моді волосся в природному стані. Однаково модно низенькі хвостики і зібране волосся у високий хвіст, з легкими кучерями або вільно падаючими на плечі пасмами, пряме волосся, стрижки. Головне - натуральність, близька до природного стану. Рекомендація від стиліста: якщо у вас яскравий образ, то зачіска бажана без складних укладок, волосся без налакованості, інакше створюється враження кукольності та подіумності. Відсутність спеціальних укладок, різних начосів - ознака класного сучасного образу.


Все потрібно оперізувати

Зрозуміло, що в СНД всі хотіли підкреслити талію. Але не завжди талія - ​​акцент образу. Якщо відкриті зап'ястя, щиколотки, шия, зона декольте - тоді взагалі не обов'язково ще щось підкреслювати, все і так чудово виглядає. Якщо в образі є акцент на колір або аксесуар, на який ми хочемо звернути увагу, то все інше не вимагає підкреслення, причому, талію і так мають усі - навіщо її зайвий раз виділяти? Светри оверсайз зовсім не обов'язково затягувати поясом, дайте їм дихати. Загалом, дозвольте речам виконати своє призначення!


Коментарі: 0

    Підписатися на розсилку

    Введіть свою адресу електронної пошти для отримання новин від MAPIK